avocadostudio.pl

Dom i wnętrza

smart zamek
Dom

Bezpieczne i wygodne drzwi z inteligentnym zamkiem GERDA

Nowoczesna technologia wkracza do różnych dziedzin życia. Zdalnie sterowany, inteligentny zamek do drzwi, to rozwiązanie ułatwiające życie i perfekcyjnie chroniące mienie.

Ciężkie klucze w kieszeni lub trudne do znalezienia w torebce, a może ciągłe pytanie w głowie-czy na pewno zamknąłem drzwi, wychodząc z domu? Wszystko to może stać się przeszłością, gdy tylko zamontujesz w drzwiach smart zamek marki GERDA. To rezultat pracy wielu inżynierów z firmy GERDA, projektantów, technologów IoT i nowoczesnego procesu produkcyjnego. Ten wyjątkowy, inteligentny zamek do drzwi wyczuje Twoją obecność, gdy będziesz blisko i samoczynnie się otworzy. Nie będziesz musiał szukać nerwowo klucza, stojąc pod drzwiami domu, w deszczu ani szarpać się z zakupami, by mieć wolną rękę do otworzenia drzwi. Nie będzie również konieczny Twój poranny bieg, w pośpiechu, do firmy, by wpuścić do niej pracowników. Na dodatek będziesz doskonale wiedział, o której każdy z nich się zjawił. Zamek Tedee GERDA obsługiwany jest z pomocą aplikacji, zainstalowanej na urządzeniach mobilnych. Współpracuje z nimi dzięki wydajnemu routerowi bridge. Urządzenie ładowane jest z pomocą złącza USB i po kilku godzinach jest gotowe do działania przez 6 miesięcy.

Inteligentny zamek do drzwi GERDA- zabezpieczenie na miarę XX wieku

Inteligentny zamek do drzwi

Zamknięcie takie, jak inteligentny zamek do drzwi GERDA, to nowoczesna technologia, której zadaniem jest nie tylko doskonałe zabezpieczenia mienia znajdującego się w danym budynku, ale również usprawnienie działań wykonywanych każdego dnia. To idealne rozwiązanie dla osób, które wynajmują mieszkania. Dzięki zamkowi Tedee GERDA, oferowanemu przez sklep tego producenta, mogą zdalnie udostępniać pomieszczenia swoim najemcom. Smart zamek marki GERDA ma automatycznie aktualizowane oprogramowanie. Może być otwierany także za pomocą tradycyjnych, opatentowanych kluczy. Został wyposażony w wysokiej jakości, atestowaną, modułową wkładkę lub z zębatką. Dorobienie dodatkowych kluczy można zamówić wyłącznie na stronie firmy GERDA. Rekomendowany inteligentny zamek do drzwi wysyłany jest do zamawiającego go klienta w zestawie z ładowarką sieciową, kablem USB z magnetyczną końcówką, kompletem 3 kluczy do wkładki i zestawem kluczy do samodzielnego montażu. Aplikację obsługującą zamek można bezproblemowo ściągnąć na tablet lub smartfon, pracujące w systemach Android lub iOS, a także na Apple Watch. Sklep GERDA proponuje także ekspozytor dla firm pragnących nawiązać z nią współpracę. Ma on służyć demonstrowaniu działania zamka Tedee GERDA.

Inteligentny zamek do drzwi Tedee GERDA to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w swojej roli, w każdym domu, biurze czy zakładzie przemysłowym. Nie tylko jest bardzo funkcjonalne, ale również efektywne w zapewnianiu bezpieczeństwa.

Materiał zewnętrzny